KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299331
nr 1429 9331
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Interiör, Signerad. Olja på duk, 32x40, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:37:19
30/10 18:41:32